سردار نقدی در کنگره شهیده طیّبه واعظی:
یونیسف یک سازمان صددرصد صهیونیستی است/ هیچ انسان با شرافتی حاضر به سازش با آمریکا نیست
اگر قرار بود کمبودها و مشکلات توجیه مناسبی برای سازش و تسلیم با دشمن باشد شهدا این همه شکنجه و جراحت را تحمل نمی‌کردند و اینقدر مادران و پدران، داغدار فرزندان شهیدشان نمی‌شدند.

رجانیوز: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر قرار بود کمبودها و مشکلات توجیه مناسبی برای سازش و تسلیم با دشمن باشد شهدا این همه شکنجه و جراحت را تحمل نمی‌کردند و اینقدر مادران و پدران، داغدار فرزندان شهیدشان نمی‌شدند.

به گزارش رجانیوز به نقل از خبرگزاری بسیج، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در کنگره بزرگداشت شهیده طیبه واعظی در اصفهان که هم‌اکنون در حال برگزاری است به سخنرانی پرداخت.

نقدی در سخنان خود در جمع بانوان حاضر در کنگره بزرگداشت شهیده طیبه واعظی گفت: این خواهر شهید پس از سالها گمنامی و غریت آمده است تا در میان غبار فتنه‌ها و ورای تزویر ها و نیرنگ ها ما را از گمراهی و انحراف نجات بخشد.

نقدی با تبیین ویژگیهای شخصیتی این شهیده جوان اظهار داشت: ویژگی‌های شخصیت بزرگ شهیده واعظی گنجینه‌ای از ذخایر است که سال‌های سال بایستی از زلال معرفت‌اش نوشید و جان گرفت.

وی با اشاره به هجمه برخی دگراندیشان در خصوص نگاه اسلام به زن و ایجاد محدودیت‌هایی برای حضور اجتماعی زنان مؤمنه گفت: زنی که برای حرکت تکاملی انسانی‌اش و برای قرب الی‌الله وارد صحنه اجتماع می‌شود همواره به یاد خداست؛ بنابراین به حجاب و عفاف‌اش نه تنها خدشه‌ای وارد نمی‌شود بلکه حجاب او سرآمد نیز می‌گردد.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج در بخش دیگری از سخنان‌اش با اشاره به اهمیت نقش زنان در اقتصاد مقاومتی خاطر نشان کرد: زنان ایرانی همواره الگوهای موفق تولید اقتصادی بوده اند اما غرب تلاش می‌کند خانواده ایرانی مصرف کننده و تنبل بار بیاید تا از این طریق کانون خانواده متلاشی شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین رونق تولیدات خانگی را از ضرورتهای کشور عنوان و تصریح کرد: باید مانند گذشته هر خانه را به یک کارگاه تولیدی تبدیل کنیم و با این اقدام ضمن بازگرداندن آرامش به کانون خانواده مانع خروج ارز از کشور شویم و جلو واردات بی‌رویه را بگیریم.

سردار نقدی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بحث سازش با آمریکا که دوباره از سوی برخی جریانات خاص در کشور مطرح شده است، تاکید کرد: کسانی که دم از سازش می‌زنند عمدتاً از طبقات محروم جامعه نیستند، آنها افرادی اشرافی هستند که زندگی‌های مرفهی برای خود رقم زده‌اند.

وی در این خصوص افزود: اگر قرار بود کمبودها و مشکلات توجیه مناسبی برای سازش و تسلیم با دشمن باشد شهدا این همه شکنجه و جراحت را تحمل نمی‌کردند و اینقدر مادران و پدران، داغدار فرزندان شهیدشان نمی‌شدند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به کند شدن حربه های استکبار برای مقابله با جمهوری اسلامی در تمامی عرصه‌های فرهنگی، سیاسی، نظامی و اقتصادی تصریح کرد: علی‌رغم این آنها دست از دشمنی برنداشته و شیطان بزرگ هم اکنون نیز با ده‌ها اقدام تروریستی و جنایات گوناگون در حال جنگ تمام عیار با ایران اسلامی و جبهه مقاومت می‌باشد.

وی خطاب به افراد معلوم‌الحال طرفدار سازش با آمریکا بیان کرد: هیچ انسان با شرافت و انسان با کرامتی حاضر به صلح و سازش با آمریکا نیست.

سردار نقدی فمنیسم را یکی از دروازه‌های نفوذ استکبار دانسته و گفت: مؤسسات فمینیستی کارگزار نفوذ، استان اصفهان را نقطه اصلی تحرکات خود قرار داده و گاهی به پشتوانه برخی نهادهای بین‌المللی قصد اجرایی نمودن توطئه های خود را دارند که من یقین دارم هیچ‌گاه بانوان اصفهانی نمی‌گذارند این اتفاق صورت بگیرد.

وی تصریح کرد: من یک بسیجی هستم و به صراحت می‌گویم یونیسف یک سازمان صددرصد صهیونیستی بوده که مأموریت تخریب، به ابتذال کشاندن و نابودی نسل‌ها را در جهان بر عهده دارد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در پایان سخنان خود در اجتماع بانوان اصفهانی تاکید کرد: با شهدای عزیز عهد و پیمان می‌بندیم که تا آخرین نفس و تا آخرین قطره خون دست از مبارزه با استکبار بر نمی‌داریم.

گفتنی است: شهیده طیبه واعظی بانوی بیست ساله اصفهانی پس از چندسال مبارزه چریکی با رژیم منحوس پهلوی در جریان درگیری مسلحانه با ساواک دستگیر و پس از تحمل یک ماه شکنجه سخت، خود، همسر، برادر، خواهر و دختر خاله‌اش همگی به فیض شهادت نائل آمدند.


برچست ها :